Servis Hizmetleri
Vaillant Kombi ve Klima Servisi

Vaillant Kombi ve Klima Servisi

Vaillant Kombi ve Klima Servisi

 

Vaillant Kombi Servisi her model Vaillant markalı kombiler için yerinde Garanti sonrası hizmet vermektedir. Bu hizmetten faydalanmanız için yapmanız gereken tek şey Çağrı Merkezini 444 33 19 numaralı telefonları aramaktır.

Telefonlara bakan Vaillant Kombi Servisi Müşteri Temsilcisi sizlere kombiler ile ilgili arıza ve iletişim bilgilerinizi aldıktan hemen sonra servis sahasında ki arkadaşlara durumu bildirecektir.

Size en yakın mobil Vaillant Kombi Servisi araçlarımız sizinle iletişime geçerek adresinize servis hizmeti sağlamaya çalışacaktır.

İstanbul ilini Anadolu ve Avrupa yakasına günün her saati hizmet sunan Vaillant Kombi servisi sizleri kış aylarında mağdur etmemek adına oluşturmuş olduğu 7 servis filosu, işin ehli ruhsatlı teknik ekip ve 1 yıl garantili yedek parçaları ile arızasının çözümünü ertelemeden, parça bekleme derdi olmadan o anda evinizde çözümler.

Hedefi aynı gün servis hizmeti sağlamak olan Vaillant Kombi servisi günden güne büyüyerek İstanbul ilinin tüm ilçelerine servis şubeleri oluşturmayı hedeflemektedir.

Vaillant Kombi servisi müşterilerinin değerini bilir ve 100% Müşteri Memnuniyeti felsefesini benimser. Bu felsefe ile 27 yıldır dur durak bilmeden İstanbul ilinin tamamına hizmet verdik.

Vaillant Kombi Servisleri verdiği hizmet sonrasında desteklerin tamamını 444 33 19 numaralı telefon üzerinden vermektedir. Ayrıca İstek, Şikayet ve Önerilerinizi de bu telefon numarası üzerinden yapabilirsiniz. Talepleriniz değerlendirilip en kısa süre içerisinde sizlere bırakmış olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden dönüş yapılacaktır.

klima-servisleri-filo

İstanbul Vaillant Kombi Servisleri

İstanbul gibi büyük şehirlerde kombi servisi hizmeti veren bir çok firma bulmak mümkün fakat bu kalabalık şehirde hangi servis firmasına güvenileceğini kestirmekte oldukça güçtür. İnternet çağında olmamız nedeni ile bir çok insan artık evinden çıkmadan bilgisayar başından arama motorlarına kombi servisi, kombi servisleri ,kombi bakımı gibi kelimeleri aratarak buradan herhangi bir firmayı arayıp hizmet alırlar fakat bu firmaların güvenirliği iş tecrübesi hakkında çok fazla bilgi sahibi değildirler.

Peki klima servislerinin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız ilk yapmanız gereken kombi firmasının iletişim bilgilerini kontrol etmektir Firmamızın da kullanmış olduğu gibi 444 3 319 gibi bir numaraya sahip mi 444 lü numaralar kurumsal firmalara mahsus olduğundan bir firmanın kurumsal olup olmadığını en kolay anlama taktiğidir. Peki her kurumsal firma kaliteli hizmet mi sunuyor hayır bu konuda da dikkat edilmesi gereken nokta firmanın sektördeki geçmişi kaç yıldır hizmet veriyor.

Kendimizden örnek verecek olursak firmamız 25  Yılı aşkın süredir İstanbul kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz Profesyonel hizmet %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız uzun yıllar bu sektörde var olmamızın en büyük sebeplerindendir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vaillant Kombi Servisi® . Tüm Hakları Saklıdır. Geliştirici: Ömer Fırıncı