Servis Hizmetleri
Vaillant Kombi Servisi Bahçelievler

Vaillant Kombi Servisi Bahçelievler

Vaillant Kombi Servisi Bahçelievler

Vaillant Kombi Servisi Bahçelievler ;Evlerin sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler aynı zamanda kışın peteklerin ısınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kombi, kışları çok daha kritik önemdedir.

Birçok ev artık kombilerle ısındığından dolayı, kombi bakımı yapan pek çok firma vardır. Bununla beraber, sağlıklı bir şekilde yapılmayan kombi bakımı, cihazdan istenen verimin alınmasını sağlamayacaktır. Bahçelievler’de ikamet eden kişiler için en kaliteli şekilde hizmet veren, Vaillant kombi servisi Bahçelievler bu sayede müşterilerinin huzurlu bir kış geçirmesini sağlamaktadır.

Öte yandan, kombinin verimli çalışması yakıt faturalarını düşürecektir. Aynı zamanda düzenli yapılan bakımlarla, kombinin ömrü uzamaktadır. Kombi bakımı alanında deneyimli personeliyle faaliyet gösteren, Vaillant kombi servisi kaliteli ve hızlı servis sağlamaktadır.

Kombinin Veriminin Düştüğü Nasıl Anlaşılır?

Bir evde yaşayan insanlar kış mevsiminde sağlıklı ısınmak isterler. Ancak bazı durumlarda, bu mümkün olmaz. Peki, kombinin mutlaka bir bakımdan geçmesi gereken durumlar nelerdir?

 • Kombi gürültülü çalışıyorsa
 • Kombi petekleri yeteri kadar ısıtamıyor ise
 • Kombi su sızdırıyor ise

Kombi bakımı gerekmektedir. Bu noktada, Vaillant kombi servisi Bahçelievler insanların sorununu kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi Arızası Nasıl Tamir Edilir?

Kombinin bakımları düzenli olarak yapılmadığında, bazı arızalar ortaya çıkabilir. Ancak bu arızaları da alanında uzman Vaillant kombi servisi Bahçelievler servisi tamir edebilmektedir. Uzman personeliyle, arızayı kısa sürede tespit eden firma, parça değişmesi gerekiyorsa, orijinal parça kullanarak, garantili

Vaillant kombi tamiri gerçekleştirir. Ayrıca, kullanılan kaliteli yedek parça gibi, titiz işçilik de tamiratın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Uzmanlar tarafından yapılması gereken kombi bakımını, Vaillant kombi servisi Bahçelievler tam olması gerektiği gibi yapmaktadır. Bu sayede, müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmış durumdadır. Kombi bakımı için,

 • İlk önce sıcak su ile kaloriferin yanma durumları kontrolden geçirilir.
 • Kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılır.
 • Kombinin iç temizliği yapılır.
 • Yanma haznesinde yer alan brülör temizlenir.
 • Kombinin elektrik ve gaz bağlantıları kontrol edilir.
 • Filtresi temizlenir.
 • Bacası ve fanı temizlenir.
 • Bar ayarı yapılır.

Tüm bu işlemleri rutin olarak yapan firma, standart ücret alır. Eğer bir arıza varsa, firma, Vaillant kombi tamir ücreti alır.

 

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Alanında deneyimli bir firma olan, Vaillant kombi servisi Bahçelievler kısa sürede ve etkili servis hizmeti vermektedir. Servis bünyesinde görev yapan uzmanlar, yılda iki kez kombi bakımı yapılmasını tavsiye ediyorlar. Bunun için uygun zaman dilimi ise, yaz sonu ve kış sonu, yani kombinin aktif olarak kullanılmadığı zamanlardır. Kombi bakımı ile kombide ortaya çıkacak arızaların önüne geçilir ve cihazın verimi artar. Ayrıca, bakım faturaları aşağı çekecektir, bu nedenle Vaillant kombi servis ücreti ortaya çıkacak başka masrafların önüne geçmek adına küçük bir rakamdır. Birçok kişi, kombisini rutin olarak bakımdan geçirmesini gerektiği biliyor.

İletişim

444 33 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vaillant Kombi Servisi® . Tüm Hakları Saklıdır. Geliştirici: Ömer Fırıncı